Trener o meczu z Polonią Poznań

Po ciekawym meczu i niezłej grze zwłaszcza w pierwszej połowie odnieśliśmy zwycięstwo z 3 drużyną naszej grupy Polonią Poznań. W pierwszej połowie to nasz zespół lepiej prezentował się na murawie czego efektem była strzelona bramka w 18 min przez Jana Białożyta. Druga połowa zaczęła się dla nas wyśmienicie, bo już 46 minucie podwyższyliśmy prowadzenie na 2-0, a swoją bramkę po zamieszaniu w polu karnym strzelił Mikołaj Baraniak. Niestety szybo strzelona bramka trochę uśpiła naszych zawodników , bo w 62 min. bramkę kontaktową strzelają przyjezdni . Goście nie zwalniają i dążą do wyrównania, udaje im się tego dokonać po naszym błędzie w 76 min strzałem z rzutu wolnego. Stracony gol w końcu nas obudził, a wspaniały doping naszych kibiców dodał nam wiary w zwycięstwo. W 82 min gola na wagę 3 punktów strzelił Bartosz Wasielewski.